نتایج جستجو برای عبارت :

در نکوهش لانگ دیستنس

امروز با یکی از دوستام که تمایل به شروع یک رابطه عاطفی باهام داشت ، بهم زدم و بهش گفتم لطفا دیگه بهم پیام نده و همه چیز تمامه.
دلیل این کارم هم انتظاراتی بود که همش برام ایجاد میشد ، مثلا فک کن خیلی ناراحت بودم و فک میکردم وظیفه شه که اون بدونه من چمه :)) ی سری دلایلم هم این بود که همش باید براش ی سری چیزای بدیهی رو توضیح میدادم و بهش میگفتم ببین من درس دارم ، حواسم پرت میشه و چرا اینقدر پیام میدی.. ی سری زمانا هم که آنلاین نبودم مدام میپرسید چرا آن
روزی چند تسبیح دمِ "لعنت بر جبر جغرافیایی" می‌گیرم. فکر کن هر شب به جای یار، بالشت بزرگت را در آغوش بکشی و خودت را گول بزنی که "فکر کن یار است!"، و صبح با نوازش یادش بیدار شوی. صدایش را بشنوی و به ترسیم چشمان زمردینش بپردازی. حسرتِ یک لمس دستانش به دلت بماند و به وصال نرسی...بیچاره های لانگ دیستنس، محصور شده در -قفس- اعداد و ارقامِ مختصات جغرافیایی، هرروز با خیالِ بودن دلبر و نبودنش، مرگی دمادم را تجربه می‌کنند..

✔️ بخشی از خطبه حضرت امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) در نکوهش بدعت

وَ ما اُحْدِثَتْ بِدْعَةٌ اِلاّ تُرِکَ بِها سُنَّةٌ، فَاتَّقُوا الْبِدَعَ، وَالْزَمُوا الْمَهْیَعَ اِنَّ عَوازِمَ الاُْمُورِ اَفْضَلُها، وَ اِنَّ مُحْدَثاتِها شِرارُها.

هیچ بدعتى ایجاد نمى شود جز اینکه سنّتى ترک گردد ، پس از بدعتها بپرهیزید، و ملازم راه هدایت شوید. امور ریشه دار برترین امور، و پدیده هاى تازه بدترین پدیده هاست.

نهج البلاغه, خطبه شماره ١۴۵
از حضرت  صادق ع حدیث شده  که رسولخدا ص فرمود هرکس خوسنودی مردم را بحشم خداجوید خداوند ستایش کننده اورا. نکوهش کننداه اش قرار دهد  شرح شابدمقصود  اینستکه.  انکس که بخاطر او و خوشنودش این کار را انجام داده و توقع  مدح از او داشته است خداوندچنان. کندکه هم او نکوهش کندیا مفصود این استکه. جلوی رو مدحش وپشت یر مذمتش نمایند 3 حضرت صادق ع فرمود مردی بحسین علیهالسلام نوشت  مرابا دو حرف  پند بده  انحضرت  در جواب نوشت  هرکه امری را ا نافرمانی خدا بجوید
دانلود فیلم Long Shot 2019 به فارسی : لانگ شات با لینک مستقیم
ژانر: کمدی
محصول کشور : آمریکا 
کیفیت: 720p BRip و 1080p
سال تولید: 2015
خلاصه داستان: داستان در مورد فردی بیکاری است که به سراغ دوست دوران کودکی‌اش شارلت فیلد می رود. شارلت فیلد وزیر امور خارجه است که بنا دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود ...
ادامه مطلب
دانلود فیلم Long Shot 2019 به فارسی : لانگ شات با لینک مستقیم
ژانر: کمدی
محصول کشور : آمریکا 
کیفیت: 720p BRip و 1080p
سال تولید: 2019
خلاصه داستان: داستان در مورد فردی بیکاری است که به سراغ دوست دوران کودکی‌اش شارلت فیلد می رود. شارلت فیلد وزیر امور خارجه است که بنا دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود ...
ادامه مطلب
چگونه با عکاسی از فشفشه «جرقه های آتش» را در عکس های خود ثبت کنیم؟ با
نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – Long exposure) و حرکت دادن فشفشه یا به
اصطلاح نقاشی با نور فشفشه در حین اینکه شاتر باز و عکس در حال ثبت شدن
است. ایده نقاشی با نور خوبی است نه؟ برای نوردهی طولانی باید یک سرعت شاتر
آهسته (مثل ۴ ثانیه یا بیشتر – یا عکاسی در حالت bulb) تنظیم نمایید. برای
عکاسی نقاشی با نور با فشفشه به یک دوربین DSLR یا هر دوربینی دارای
نوردهی دستی نیاز دارید البته با دوربی
7-  و من خطبة له (علیه السلام)
> یذم فیها أتباع الشیطان <
اتَّخَذُوا الشَّیْطَانَ لِأَمْرِهِمْ مِلَاکاً وَ اتَّخَذَهُمْ لَهُ أَشْرَاکاً فَبَاضَ وَ فَرَّخَ فِی صُدُورِهِمْ وَ دَبَّ وَ دَرَجَ فِی حُجُورِهِمْ فَنَظَرَ بِأَعْیُنِهِمْ وَ نَطَقَ بِأَلْسِنَتِهِمْ فَرَکِبَ بِهِمُ الزَّلَلَ وَ زَیَّنَ لَهُمُ الْخَطَلَ فِعْلَ مَنْ قَدْ شَرِکَهُ الشَّیْطَانُ فِی سُلْطَانِهِ وَ نَطَقَ بِالْبَاطِلِ عَلَی لِسَانِهِ.
خطبه 007-نکوهش دشمنان 
240-  و من کلام له (علیه السلام)> قاله لعبد الله بن العباس و قد جاءه برسالة من عثمان و هو محصور یسأله فیها الخروج إلی ماله بینبع ، لیقل هتف الناس باسمه للخلافة، بعد أن کان سأله مثل ذلک من قبل ، فقال علیه السلام <یَا ابْنَ عَبَّاسٍ ، مَا یُرِیدُ عُثْمَانُ إِلَّا أَنْ یَجْعَلَنِی جَمَلًا نَاضِحاً بِالْغَرْبِ أَقْبِلْ وَ أَدْبِرْ بَعَثَ إِلَیَّ أَنْ أَخْرُجَ ثُمَّ بَعَثَ إِلَیَّ أَنْ أَقْدُمَ ثُمَّ هُوَ الْآنَ یَبْعَثُ إِلَیَّ أَنْ أَخْ
نکوهش حسادت در احادیث ائمه اطهار 

حدیث درباره‌ی حسادت

حسادت یکی
از زشت‌ترین و قبیح‌ترین خصلت‌هایی است که در هر جامعه‌ای دیده می‌شود، در
نکوهش حسد همین بس که نخستین قتلی که در جهان واقع شد از ناحیه قابیل نسبت
به برادرش هابیل بود که بر اثر حسد چنین اتفاقی افتاد.
پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم:
الحاسدُ جاحِدٌ لأنّهُ لَم یَرضَ بِقضاءِ الله.
آدم حسود ـ در حقیقت ـ یک آدم لَجوج و ستیزه‌جو است. زیرا او به قضا و مق
177-  و من کلام له (علیه السلام)> فی معنی الحکمین <فَأَجْمَعَ رَأْیُ مَلَئِکُمْ عَلَی أَنِ اخْتَارُوا رَجُلَیْنِ فَأَخَذْنَا عَلَیْهِمَا أَنْ یُجَعْجِعَا عِنْدَ الْقُرْآنِ وَ لَا یُجَاوِزَاهُ وَ تَکُونُ أَلْسِنَتُهُمَا مَعَهُ وَ قُلُوبُهُمَا تَبَعَهُ فَتَاهَا عَنْهُ وَ تَرَکَا الْحَقَّ وَ هُمَا یُبْصِرَانِهِ وَ کَانَ الْجَوْرُ هَوَاهُمَا وَ الِاعْوِجَاجُ رَأْیَهُمَا وَ قَدْ سَبَقَ اسْتِثْنَاؤُنَا عَلَیْهِمَا فِی الْحُکْمِ ب
شرکت چینی تولید تایر و لاستیک لانگ مارچ
شرکت چاویانگ تایر و لاستیک لانگ مارچ Chaoyang Long March Tyre Co در ژانویه سال 2003 تاسیس شد.
این شرکت تولید لاستیک در واقع با خرید شرکت قدیمی لیاونینگ Liaonin که در سال 1996 تاسیس شده بود، توانست به عرصه تولید لاستیک وارد شود. ظرفیت تولید سالانه از 350،000 مجموعه به 2،800،000 مجموعه در حال حاضر توسعه یافته است.
شرکت تولید لاستیک لانگ مارچ در حال حاضر 1600 پرسنل و کارمند دارد.
استاندارد های شرکت لاستیک لانگ مارچ شامل:
GJB9001B-2009
ISO90
71-  و من خطبة له (علیه السلام)
> فی ذم أهل العراق و فیها یوبخهم علی ترک القتال و النصر یکاد یتم ثم تکذیبهم له <
أَمَّا بَعْدُ یَا أَهْلَ الْعِرَاقِ فَإِنَّمَا أَنْتُمْ کَالْمَرْأَةِ الْحَامِلِ حَمَلَتْ فَلَمَّا أَتَمَّتْ أَمْلَصَتْ وَ مَاتَ قَیِّمُهَا وَ طَالَ تَأَیُّمُهَا وَ وَرِثَهَا أَبْعَدُهَا. أَمَا وَ اللَّهِ مَا أَتَیْتُکُمُ اخْتِیَاراً وَ لَکِنْ جِئْتُ إِلَیْکُمْ سَوْقاً وَ لَقَدْ بَلَغَنِی أَنَّکُمْ تَقُولُونَ عَلِیٌّ

پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ1996
مشخصات فایل

تعداد صفحات
6

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
پرسشنامه

توضیحات کامل
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
مقیاس سبک های حل مساله را کسیدی و لانگ در سال 1996 طی دو مرحله ساختند و دارای 24 پرسش است که شش عامل را می سنجد و هرکدام از عوامل دربرگیرنده چهار ماده آزمون می باشند
این پرسشنامه به خوبی می تواند آسیب پذیری فرد را در براب
39-  و من خطبة له (علیه السلام)
> خطبها عند علمه بغزوة النعمان بن بشیر صاحب معاویة لعین التمر، و فیها یبدی عذره، و یستنهض الناس لنصرته<
مُنِیتُ بِمَنْ لَا یُطِیعُ إِذَا أَمَرْتُ وَ لَا یُجِیبُ إِذَا دَعَوْتُ لَا أَبَا لَکُمْ مَا تَنْتَظِرُونَ بِنَصْرِکُمْ رَبَّکُمْ أَ مَا دِینٌ یَجْمَعُکُمْ وَ لَا حَمِیَّةَ تُحْمِشُکُمْ أَقُومُ فِیکُمْ مُسْتَصْرِخاً وَ أُنَادِیکُمْ مُتَغَوِّثاً فَلَا تَسْمَعُونَ لِی قَوْلًا وَ لَا تُطِیعُونَ لِی
با سلام،مهندس افشار هستم.
برای سفارش ادیت عکس و ویدئو از روش های زیر استفاده کنید:
همراه : 09380858006   علیرضا افشاری
با همین شماره در تلگرام و واتساپ درخدمتم
در اینستاگرام پیج     graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
در تلگرام نیز کانال    graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
آیدی تلگرام و واتساپ :        alirezaafshari021 

خداوند تعالی می فرماید: «ویل للمصلین الذین هم عن صلاتهم ساهون الذین هم یرائون و یمنعون الماعون[1]؛ وای بر حال نمازگزارانی که از نماز خویش غافلند آنانکه ریاء می کنند و احسان و نیکی به فقراء را منع می کنند». و می فرماید: «یراءون الناس ولا یذکرون الله الا قلیلا[2]؛ منافقین... با مردم ریا می ورزند و خدا را جز اندکی یاد نکنند».

ادامه مطلب
قرار بود یادداشت امروز به موضوع دیگری اختصاص یابد. دیدن این فیلم اما ماجرا را عوض کرد. نمی‌شود ازش گذشت. فیلم خوبی است. به شدت خوب.فیلم را امروز بعداز ظهر دیدم. دوست دارم توضیح فیلم را از صحنه آخر شروع کنم: صدای کشیش می آید: «ادی!» می‌دانیم کشیش مرده است، پس صدا چیست؟ بار دیگر صدا می آید: «ادی، تو آزادی. دروازه بازه». نمایی از چهره پیروزمندانه ادی می‌بینیم و فیلم ناگهان تمام می شود. انگار مرگ ادی ورود به دنیایی است که دوربین قادر نیست چیزی از آن
Shirazart.blog.ir 
*این اصطلاح از حدود ۱۹۶۰ برای توصیف نمایشی با ساختار آزاد یا منسجم ، یا ترکیبی از حرکات فیزیکی ، اصوات ، تغییر و تبدیل مواد ، هم کنشی با یک محل خاص انجام نمی شود ، و به عنوان یک اثر هنری به صورت مستقیم یا از طریق مستند سازی ارائه می گردد .هنر کنشی شکل تکامل یافته ی هنر هپنینگ است ، اما کمتر جنبه ی نمایشی دارد .برای مثال هنرمندی چون ریچارد لانگ مسافت مشخصی را در روز و در مسیر خاصی قدم می زند ، و نتیجه ی حاصله را با خطوطی بر روی نقشه ترسیم
بنده خیلی اوقات دلم به حال حضرت یونس (سلام ‌الله‌ علیه) میسوزد. مگر چه
کار کرده بود [که گفت] :
سُبحٰنَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظٰلِمینَ‌؟
[آن
هم] با آن مجازات سختی که خدای متعال به حضرت یونس داد. خب ایشان هر چه
قومش را دعوت کرد، هر چه کرد، گوش نکردند، این هم با آنها قهر کرد، گذاشت
رفت بیرون [شهر]؛
کارش همین بود دیگر.
حالا اگر چنانچه یک عالِمی مثلاً‌
فرض کنید در یک شهری نصیحت کند، مردم گوش نکنند حرفش را و بگوید پس من
نمیمانم در این شهر و پا شود ب
روز پزشک چه روزی است؟
تاریخ دقیق روز پزشک در ایران 1 شهریور ماه می باشد که زاد روز پزشک بزرگ ایرانی ابن سینا نیز می باشد.
 در آمریکا 30 مارس برای بزرگداشت پزشکان و تقدیر از خدمات ارزنده آنها اختصاص داده شده است، به گونه‌ای که در این تاریخ و سال 1842 دکتر لانگ برای نخستین ‌بار داروی بیهوشی «اتر» را در عمل جراحی به عنوان بیهوش ‌کننده استفاده کرد.
در آن روز دکتر لانگ، اتر را برای یک بیمار تجویز کرد و سپس وی را تحت عمل جراحی قرار داد. این در حالی است
محققان کالج لانگ کینگ در یک مطالعه که 17 می 2019 در Nature Communications منتشر شده نشان داده اند چگونه واکسیناسیون پوست می تواند سلول های محافظتی CD8 T-cells را تولید کند که به بافت های دستگاه تناسلی جذب می شوند و می توانند به عنوان یک استراتژی واکسیناسیون برای عفونت های منتسب به جنس (STI) استفاده شوند.

ادامه مطلب
امروز یه توییتی از یکی از بچه‌های امیرکبیر میخوندم در مورد بلاک کردن و بلاک شدن و خوندن لست سین اِ لانگ تایم اِ گو های مجازی! نوشته بود شاید فردایی نباشه. البته به گمونم اون به شوخی نوشته بود ولی رفتم تو فکر... که اگه فردا منم نباشم چی؟ ما نباشیم چی؟ واقعا ارزش داشت اینهمه دوری از هم؟ اینهمه ندیدن؟ اینهمه سایه همدیگه رو با تیر زدن؟ چقدر محکم نشستیم سر جامون و فکر مرگ نیستیم... فکر محبتی که میتونستیم بکنیم. فکر قبول تفاوت‌هامون. قشنگی‌هامون. ام
حضرت باقر ع خضرت صادق ع فرمود ند نزدیکتر چیزی که بنده بکفر دارد اینست که با مردی عقد برادری در دین بسته باشد ولغزش ها و خطاهای او را شماره کند که روزی اورا بانها سرزنش کند  2 حضرت صادق ع فرمود. رسولخد اص فرموده است ای گروهیکه بزبان اسلام اورده و بدلش ایمان نرسیده و پیوست نشده مسلمانان نکوهش نکنید واز عیوب انان جستجو نکنید  زیرا هر که عیوب انهارا جستجو کند خداوند عیوب اورا دنبال کند و هرکه خداوند عیبش را دنبال کند رسوایش کند گر چه در خانه اش با
✅نکته طلایی هفدهم: تنبیه فرزند
⬅️تنبیه به معناى آگاه ساختن است.⬅️وقتى که فرزند، مرتکب کار ناپسندى شد، باید او را به زشتى کار ناپسندش آگاه ساخت.⬅️متأسفانه بسیارى از پدر و مادرها، تنها وسیله تنبیه را منحصر در دشنام دادن یا کتک زدن مى‌دانند، با اینکه تنبیه راه‌هاى مختلفى دارد، مانند سکوت کردن، نگاه پر معنا به او کردن یا قهر کردن به صورت موقت.⬅️از نظر اسلام، انسان جز در موارد ضرورى، حق تنبیه بدنى را حتى نسبت به حیوان ندارد، چه برسد به انس
"تحریم شدن من به جرم دفاع از مردم دلاور ایران، برای من بزرگترین افتخار است".
ظر نزن منفعل! کدام دفاع؟ درست است که قرار نبود دعوت ترامپ برای رفتن به کاخ سفید را اجابت کنی و درست است که طرف مقابل هم قطعاً واکنش نشان می‌داد، ولی چرا واکنش او در این حد نبود که در صفحۀ شخصی تویترش چیز بنویسد؟ حاصل ۶ سال زن شدن برای آمریکایی‌های لانگ‌کاک این بود که همچنان بتوانند از همان ابزار همیشگی تحریم‌ها استفاده کنند؟ پس نیازی به فکر کردن ندارد که نرفتن به آن
آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
14-  و من کلام له (علیه السلام)
> فی مثل ذلک <
أَرْضُکُمْ قَرِیبَةٌ مِنَ الْمَاءِ بَعِیدَةٌ مِنَ السَّمَاءِ خَفَّتْ عُقُولُکُمْ وَ سَفِهَتْ حُلُومُکُمْ فَأَنْتُمْ غَرَضٌ لِنَابِلٍ وَ أُکْلَةٌ لِآکِلٍ وَ فَرِیسَةٌ لِصَائِلٍ.
خطبه 014-در نکوهش مردم بصره 
نقش عوامل محیط در انسان سرزمین
شما به آب نزدیک و از آسمان دور است، عقلهای شما سست و افکار شما سفیهانه است پس شما نشانه ای برای تیرانداز، و لقمه ای برای خورنده، و صیدی برای صیاد می باشید.
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت شما میشود سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب «فاطمه فاطمه است» نوشته «دکتر علی شریعتی» 

کتابی در دو بخش متفاوت. بخشی در نکوهش فضای حاکم بر زن جامعه امروز و بررسی علل بحران اجتماعی که در این حوزه مواجهیم (این مشکلات از زمان ایشون بوده و هنوز هم هست) و بخش دیگه ای که مربوط به ارائه خلاصه ای از تاریخ اسلام اه با بررسی نقش حضرت زهرا.
ادامه مطلب
داستانی که در این وبلاگ با شما به اشتراک خواهم گذاشت. داستان سرگذشت یک معلم سپاه دانشی در اواخر حکومت پهلوی هست.
داستان به پایان نرسیده و به مرور کامل می شود.
پس شاید به بعد از انقلاب هم کشیده شود.
داستان به زبان فارسی روایت شده ولی گفتگوی میان اشخاص، گیلکی است. 
در شیوه نوشتار گفتگوها به گیلکی به اصول نگارش بر مبنای حروف عربی که در فارسی نیز رعایت می شود پایبند مانده ام.
اگر پرسشی درباره شیوه نگارش در این داستان دارید با کمال میل پاسخگو هستم.
به خودتان اجازه ندهید عامل مخرب تلاشهای خودتان در زندگی باشید!شما تنها یکبار زندگی می کنید.بنابراین ازآن لذت ببرید.
دعوت ما برای شما روشن است:"در مقابل آنها بایستید!"ومنظورمان اشخاص وموضوعات نیست_بلکه منظور ما افکار نامعقول و واکنش های هیجانی افراطی شماست.آن ها را تغییر دهید تا در آنچه به راستی اهمیت داردبرنده باشید....در مقابل آنها بایستید!

کتاب"نمی گذارم کسی اعصابم را بهم بریزد"
به قلم"دکتر آلبرت الیس" و "دکتر آرتور لانگ"
ترجمه"شمس الدین حس
بسمک یا خبیر
حضرت علامه حسن زاده آملی می فرمایند:
دعوا و نزاعی با عقل و فیلسوف و فلسفه نداریم، و این ک عرفا، عقول جزئیه را نکوهش می کنند، نه این ک صغری و کبری و برهان، نامطلوب باشد؟ بلکه سخن این است ک در این حد توقف نکنید ک بالاتری هم هست و بالاترها هم وجود دارد.
بسمک یا خبیر
حضرت علامه حسن زاده آملی می فرمایند:
دعوا و نزاعی با عقل و فیلسوف و فلسفه نداریم، و این ک عرفا، عقول جزئیه را نکوهش می کنند، نه این ک صغری و کبری و برهان، نامطلوب باشد؟ بلکه سخن این است ک در این حد توقف نکنید ک بالاتری هم هست و بالاترها هم وجود دارد.
پکیج روغن خراطین و ژل تاخیری لانگ لاوژل تاخیری اینتیمکس لانگ لاو باعث تاخیر در انزال و طولانی شدن مدت زمان

قیمت این محصول : 70,000 تومان

براید خرید کلیک کنید
۱۶ خاصیت از خواص روغن خراطین اصل عبارتند از :
۱ – حجم دهنده ای موثر برای آلت تناسلی آقایان۲ – افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن۳ – بزرگ کننده سینه و باسن خانم ها۶ –از بین برنده چین و چروک صورت۷ –از بین برنده رد جوش و آکنه و اسکار های به جا مانده بر روی صورت۸ –بزرگ کننده و حجم دهنده ل
بعضی هرچه می شنوند و یا می بینند به آن می خندند بدون اینکه موردی برای خنده ببینند، البته خنده های بی مورد از مجانین تکلیفی ندارد، چون عقل از شرایط عامه تکلیف محسوب می شود. ولی چنین عملی از کسانی که بظاهر عاقلند مذموم است و به شدّت مورد نکوهش قرار گرفته است، سرچشمه چنین حرکاتی، جهالت و نادانی است.
ادامه مطلب
هفته‌ای که گذشت برای دنیای خودرو بسیار جنجالی و مهم بود چرا که نسخه‌ای اصلاح شده از بوگاتی شیرون توانست به سرعت 490.484 کیلومتر در ساعت برسد. اگرچه بوگاتی به جزئیاتی درباره‌ی این خودرو و همچنین چگونگی دست‌یابی به رکورد یاد شده اشاره داشت اما هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره‌ی عرضه‌ی این خودرو منتشر نکرد.
متخصصان مهندسی شاسی در شرکت دالار به شکل‌گیری بدنه‌ی لانگ تیل شیرون مورد بحث کمک کرده‌اند. تغییرات اعمال شده باعث می‌شود طول بدنه‌ این خودر
کتاب گتسبی بزرگاسکات فیتز جرالدترجمه: معصومه بیات 

گتسبی بزرگ رمانی است به قلم نویسنده آمریکایی اف. اسکات فیتزجرالد
که برای اولین بار در ۱۰ آوریل ۱۹۲۵ منتشر شده است.
ماجراهای این کتاب در نیویورک و لانگ آیلند و در
تابستان سال ۱۹۲۲ اتفاق می افتند. داستان دورانی را توصیف می کند که فیتز جرالد
خود آن را دوران موسیقی جاز یا عصر جاز نامید.به دنبال موفقیت چشمگیر رمان اسکات فیتز جرالد
در سال ۲۰۱۳  باز لورمن کارگردان مشهور آمریکایی
داستان گتسبی ب
180-  و من خطبة له (علیه السلام)> فی ذم العاصین من أصحابه <أَحْمَدُ اللَّهَ عَلَی مَا قَضَی مِنْ أَمْرٍ وَ قَدَّرَ مِنْ فِعْلٍ وَ عَلَی ابْتِلَائِی بِکُمْ أَیَّتُهَا الْفِرْقَةُ الَّتِی إِذَا أَمَرْتُ لَمْ تُطِعْ وَ إِذَا دَعَوْتُ لَمْ تُجِبْ إِنْ أُمْهِلْتُمْ خُضْتُمْ وَ إِنْ حُورِبْتُمْ خُرْتُمْ وَ إِنِ اجْتَمَعَ النَّاسُ عَلَی إِمَامٍ طَعَنْتُمْ وَ إِنْ أُجِئْتُمْ إِلَی مُشَاقَّةٍ نَکَصْتُمْ. لَا أَبَا لِغَیْرِکُمْ مَا تَنْت
راه آسون تر:
اصلا اون متد اضافه شده و اون implement تو خط اولو نمی نویسی
میری رو this جلو چشم OnClickListener وای میسی alt+enter می زنی 
بهت میگه توی main activity این implemenet ... کنم؟ میگی آره خودش همه اونا رو میسازه

اگه چنتا دکمه می خواستی برا هر کدوم یه OnClickListener میذاری(این غیربهینه است ولی حالا!)
اون جا به جای this می نویسی new On خودش میاره new OnClick Listener

برای این که کلی مموری نگیرن میای تو همون یه دونه متد onclicklistener می نویسی برای هر دکمه اگه اونی که کلیک شده همینه بیا کار این
ترجمه خطبه 156 نهج البلغه دشتی صفحه 289(براى مردم بصره پس از پیروزى در جنگ جمل در سال 36 هجرى ایراد فرمود) 1 ضرورت اطاعت از رهبرى (و نکوهش از نافرمانى عایشه)مردم بصره در پیدایش فتنه‏ها هر کس که مى‏تواند خود را به اطاعت پروردگار عزیز و برتر، مشغول دارد چنان کند، اگر از من پیروى کنید، به خواست خدا شما را به راه بهشت خواهم برد، هر چند سخت و دشوار و پر از تلخى‏ها باشد. اما عائشه، پس افکار و خیالات زنانه بر او چیره شد، و کینه‏ها در سینه‏اش چون کوره آهن
رمان ارباب عشقدانلود رمان ارباب عشق اثر پریسا رحمانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان در مورد تک دختر رضا نکوهش یعنی سارا دختری مغرور و بی احساس که ثروت پدرش او را قدرتمند ساخته ، اما روزگار همیشه بر وقف مراد نیست و ورق برمیگردد و این دختر سراپا غرور مجبور می شود در خانه ی خود بمانند یک رعیت زندگی کند و از ارث پدر محروم بماند ، ثروتی که به واسطه مردی سنگدل تصاحب می شود و سارا نکوهش تلاش می کند تا ان را پ
بوی سمهک دریا می‌امد و من از این همه بی مسوولیتی دو پله به عرش الهی نزدیک‌تر شده بودم. فکر نمیکردم عامل همه پنیک اتک‌هام مسوولیت باشه. وقتی چندتا ادم دور و برم هستن که میتونم با خیال راحت هر اشتباهیی بکنم یا حتی کمتر از اون، هیچ تصمیم‌گیری‌ای با من نباشه و فقط نظر ملوکانه رو بگم و بقیه برن دنبال اجراش چند درجه مهربون‌تر میشم. من مسوولیت جمع کردن اشتباه که هیچ مسوولیت معذرت‌خواهی رو هم به عهده نگرفتم. وقتی لیوان شکست دوستم از اول تا اخر رست
77-  و من کلام له (علیه السلام)
> و ذلک حین منعه سعید بن العاص حقه <
إِنَّ بَنِی أُمَیَّةَ لَیُفَوِّقُونَنِی تُرَاثَ مُحَمَّدٍ (صلی الله علیه وآله) تَفْوِیقاً وَ اللَّهِ لَئِنْ بَقِیتُ لَهُمْ لَأَنْفُضَنَّهُمْ نَفْضَ اللَّحَّامِ الْوِذَامَ التَّرِبَةَ.
# قال الشریف : و یروی التراب الوذمة و هو علی القلب ، قال الشریف و قوله (علیه السلام) لیفوقوننی أی یعطوننی من المال قلیلا کفواق الناقة و هو الحلبة الواحدة من لبنها ، و الوذام جمع وذمة و هی
پارت آموزش ساخت کندو در آموزش زنبورداری شامل دو بخش است که آموزش ساخت کندوعسل در انواع مختلف را بیان می کند. در این پارت ابعاد کندو، انواع کندوها، بررسی کندو مدرن در ایران، کندو های روان و ویژگی های چوب مورد استفاده برای کندو را در قالب فایل پی دی اف به طور مفصل شرح می دهد. کندو ها در انواع مختلفی از جمله کندو دادانت، شیشه ای، افقی، لانگ استروت و مدرن تولید می گردند که دوره جامع آموزش زنبورداری در پارت آخر به نحوه ساخت آنها طی ویدیو هایی با
خلاصه داستان فیلم سینمایی لانگ شات
فیلم لانگ شات در مورد شخصی به نام فرد فلارسکی، روزنامه نگار بیکاری است که شروع به وقت گذراندن با پرستار سابق بچه خود،  که الان یکی از زنان قدرتمند و دست نیافتنی روی زمین است می کند …

مشخصات فیلم Long Shot 2019
ژانر : فیلم کمدی | فیلم عاشقانه
نام فارسی : لانگ شات
کارگردان : جاناتان لوین
تهیه‌ کننده : اوان گلدبرگ
ستارگان : Charlize Theron | June Diane Raphael | Seth Rogen
کشور سازنده : آمریکا
زبان : انگلیسی
مدت زمان : ۱۲۵ دقیقه
فروش ک
به نظرم برای حکومت راحت تر بود که نسبت به حجاب بی تفاوت باشه
یک اینکه مخالفین هم با حکومت همراه تر میشدن دو اینکه موافقین هم کم کم توقعشون از اجرای احکام در سطح جامعه کمتر میشد
اما خب حکومت متعهد شده و زیر فشار آدمهایی مثل منه که اصرار داریم فضای جامعه محل شکوفایی استعداد باشه نه شهوت های نو به نو مثل باشگاه های همجنس گرایی و غیره
جواب من بود به ی پست در نکوهش حجاب اجباری و نقش حکومت و اینا
اتفاقا برای حکومت و دولت بهتره مردمش انقد مشغول مد و ش
رابطه ای هست در فرنگ که به آن میگویند :« لانگ دیستنس»یعنی دو معشوقه،وابسته به هم اما دور از هم..دراین رابطه نه‌نامهربانی هست و نه بی معرفتی اما یک جای کار میلنگد و این لانگ بودنِ دیستنسشان است!اینکه عصبانیت و مهربانی و عشق و علاقه را باید از طرز تایپ کردن و یا از صدایش بفهمی..گاهی در دلت غوغاست که فقط چنددقیقه رودرروی تو باشد فقط نگاهش کنی..اما نمیشود،نیست،نمیتوانی..بوسه و آغوش هایی که نوشته میشود ولی حس نمیشود..حال بگذریم از سوء تفاهم هایی که
175-  من خطبة له (علیه السلام)> فی الموعظة و بیان قرباه من رسول اللّه <أَیُّهَا النَّاسُ غَیْرُ الْمَغْفُولِ عَنْهُمْ وَ التَّارِکُونَ الْمَأْخُوذُ مِنْهُمْ مَا لِی أَرَاکُمْ عَنِ اللَّهِ ذَاهِبِینَ وَ إِلَی غَیْرِهِ رَاغِبِینَ کَأَنَّکُمْ نَعَمٌ أَرَاحَ بِهَا سَائِمٌ إِلَی مَرْعًی وَبِیٍّ وَ مَشْرَبٍ دَوِیٍّ وَ إِنَّمَا هِیَ کَالْمَعْلُوفَةِ لِلْمُدَی لَا تَعْرِفُ مَا ذَا یُرَادُ بِهَا إِذَا أُحْسِنَ إِلَیْهَا تَحْسَبُ یَوْم
یکی دیگر از قطعات اصلی خودروهای بنز، چراغ جلوی مرسدس بنز است. چراغ‌های جلوی این خودرو با استفاده از متریال با کیفیت تهیه و روانه‌ بازار می‌گردد. به عنوان مثال، بنز برای چراغ‌های هالوژن از لامپ‌های H7 با تکنولوژی لانگ لایف یا عمر طولانی استفاده کرده‌ است. بنا بر ادعای خود کمپانی، لامپ‌های H7  که از تکنولوژی عمر طولانی بهره برده‌اند، تقریباً دو برابر لامپ‌های H7 معمولی عمر می‌کنند.

جهت خرید این قطعه کافیست به سایت فروشگاهی آنلاین لوا
سوال

برخی می‌گویند: « ایراد نگیر که سرت میاد». سوال اول اینکه آیا این حرف و استدلال درسته؟! چون تا تذکری می دiیم و از عمل زشتی نهی می‌کنیم با این جملات روبرو می شویم. سوال دوم اینکه تفاوت این ایرادگیری با خیرخواهی، تذکر، امر به معروف و نهی از منکر در چیست؟!

پاسخ

این جمله یا مَثَل را هر کسی، هر طوری که دلش خواسته و به نفعش بوده، بیان نموده است! یکی می گوید: «ایراد نگیر که سرت می آید» – دیگری می گوید: «منع کسی را نکن که سرت می آید» و دیگری می گوی
طبیعت هر کشور زیبایی ها و شگفتی های منحصری را در خود
نهفته است. آبشارهای خروشان با آب های کریستالی در هر کشوری با زیبایهایش  یک جاذبه طبیعی جذاب و دیدنی است. در دنیا،
برخی از آبشارها هستند که به دلیل ویژگی های متفاوتشان از شهرت برخوردارند. با
الفبای سفر با چند آبشار زیبا آشنا می شوید.

آبشار لانگ فالز، نروژ
لانگ فالز، (Long Falls) در لغت به معنی آبشارهای بلند است. ارتفاع این آبشار 612 متر
بوده و به عنوان یکی از مرتفع ترین آبشارهای نروژ در این ارتفاع ب
نهفته است. آبشارهای خروشان با آب های کریستالی در هر کشوری با زیبایهایش  یک جاذبه طبیعی جذاب و دیدنی است. در دنیا،

آبشار لانگ فالز، نروژ
لانگ فالز، (Long Falls) در لغت به معنی آبشارهای بلند است. ارتفاع این آبشار 612 متر

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ
لینک محصول http://arzanshopi.ir/products/view/9557
ست تیشرت و شلوار مردانه Fendi مدل A9557
ویژگی های کلیدی ست تیشرت و شلوار مردانه Fendi مدل A9557 :
تیشرت : لانگ ، آستین کوتاه و یقه گرد
جنس : تیشرت پنبه دورو و فانریپ ، شلوار دورس
تیشرت : لانگ ، آستین کوتاه و یقه گرد

شلوار دارای کمر کشی و دمپا جذب و دو عدد جیب
قد تیشرت: 78Cm لارج/ 80Cm ایکس لارج
دور سینه : 100Cm لارج / 106Cm ایکس لارج
قد شلوار: 100Cm لارج/ 105Cm ایکس لارج
در دو سایز لارج و ایکس لارج (انتخاب سایز در ادامه فرایند خرید)
خرید
تلبیس ابلیس کتابی به عربی در ردّ و نقد
اصحاب عقاید و طوایف مختلف از جمله فیلسوفان و صوفیان ، تألیف ابوالفرج ابن
جوزی عالم و واعظ حنبلی قرن ششم می‌باشد.
این کتاب به تعبیر مؤلف درباره انواع محرّمات و بدعت های ناشی از وسوسه های شیطانی است.
ابن
جوزی در این اثر، با بحث جدلی به بسیاری از طوایف و فرق ، از جمله خوارج ،
شیعیان (به قول او روافض )، فلاسفه، متکلمان ، باطنیان و به ویژه صوفیه،
تاخته و حتی برخی محدّثان و فقها را، به سبب طرفداری از آنچه او ب

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ
18-  و من کلام له (علیه السلام)
> فی ذم اختلاف العلماء فی الفتیا <
>و فیه یذم أهل الرأی و یکل أمر الحکم فی أمور الدین للقرآن <
>ذم أهل الرأی<
تَرِدُ عَلَی أَحَدِهِمُ الْقَضِیَّةُ فِی حُکْمٍ مِنَ الْأَحْکَامِ فَیَحْکُمُ فِیهَا بِرَأْیِهِ ثُمَّ تَرِدُ تِلْکَ الْقَضِیَّةُ بِعَیْنِهَا عَلَی غَیْرِهِ فَیَحْکُمُ فِیهَا بِخِلَافِ قَوْلِهِ ثُمَّ یَجْتَمِعُ الْقُضَاةُ بِذَلِکَ عِنْدَ الْإِمَامِ الَّذِی اسْتَقْضَاهُمْ فَیُصَوِّبُ آر
سعدی می گوید:
صد زلت از نظر خلق در حجاب بهتر ز طاعتی که به روی و ریا کنیم
بعضی از بزرگان علم اخلاق گفته اند ریشه اصلی ریاکاری حب جاه و مقام است که اگر ان را به دقت بررسی کنیم، به سه اصل باز می گردد:
1. علاقه به ستایش مردم از او. 2. فرار از نکوهش آنها. 3. طمع ورزیدن به آنچه در دست مردم است.
ریا، همچون آتش سوزانی است که گاه در خرمن اعمال انسان می افتد و همه را خاکستر می کند. نه تنها عبادت ها و طاعت های انسان را برباد می دهد، بلکه گناه عظیمی است که مایه روسی
ارگ جدید بم-عکاس کتایون پایوَر

گفته می شود که دوربین ها لحظات را در زمان «متوقف» می کنند. اما این اصطلاح تنها در صورتی درست است که شما از سرعت شاتری استفاده کنید که به اندازه کافی سریع باشد تا هرگونه حرکتی را در صحنه متوقف یا فریز کند. گاهی به تصویر کشیدن حرکت ها با انتخاب سرعت شاتر آهسته و عکاسی با نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – long exposure)، به جای منجمد و فریز کردن آن ها، به ثبت عکس های زیبا تر و پویا تری منجر خواهد شد. .

ادامه مطلب
خوانده‌ام که روزانه نویسی فلان و بهمان. این که فایده‌اش چیست همان‌قدر بی‌اهمیت است که جزییات زندگی روزمره من. شاید منظورشان این است که بنویسم با خواندن پست وبلاگی، فکر کرده‌ام چقدر جای اغوش امنی که بدانم همیشه مال من بوده و خواهد بود در زندگیم خالیست. که این روز‌ها جای خالی روابط صمیمانه با خانواده زیاد به چشمم می‌اید. یا تعجب میکنم که چرا با کوچکترین نارضایتی اولین فکر غیرمنطقی‌ام این است که خب این هم بالاخره تمام شد و باید سراغ دیگری
خوانده‌ام که روزانه نویسی فلان و بهمان. این که فایده‌اش چیست همان‌قدر بی‌اهمیت است که جزییات زندگی روزمره من. شاید منظورشان این است که بنویسم با خواندن پست وبلاگی، فکر کرده‌ام چقدر جای اغوش امنی که بدانم همیشه مال من بوده و خواهد بود در زندگیم خالیست. که این روز‌ها جای خالی روابط صمیمانه با خانواده زیاد به چشمم می‌اید. یا تعجب میکنم که چرا با کوچکترین نارضایتی اولین فکر غیرمنطقی‌ام این است که خب این هم بالاخره تمام شد و باید سراغ دیگری
12 برند برتر پیانو برای هر نوع پیانیست – مشاوره برای خرید بهترین پیانو
هنگامی که شما وارد بازار برای خرید پیانو می‌شوید با بی‌نهایت برند رو‌به‌رو خواهید شد. یاماها یا کاوای؟ دیجیتال یا آکوستیک؟اگر می‌خواهید بهترین انتخاب را با توجه به مهارت، بودجه و اهداف موسیقیایی خود داشته باشید این متن می‌تواند شما را به خوبی راهنمایی نماید. هر کدام از این 12 برند می‌تواند انتخابی بی‌نظیر را پیش روی شما قرار دهد.
یاماها
این نام تجاری ژاپنی در سراسر
هر مامانی اخلاق منحصر به خودشُ داره
اینجوریه که نوبت من که میشه میگه امام خمینی(ره) گفته هر کی خودش کار خودشو انجام بده۱
به بقیه که می‌رسه میگه کمک کردن به دیگران عبادت است۲
( زورکی بلندم میکنه که کاراشونو انجام بدم یا کمک کنم )

+دهه ی اول زندگیمو اینجوری سپری کردم
دهه ی دوم رو هم می‌گذرونم
دهه ی سوم اما ... حتما این مقام رو به بچه ام واگذار میکنم♀️♂️
++منابع گفته های مقام معظم مادری
( من که بی سند مدرک به گفته هاش عمل کردم گفتم شاید بخوایید بدو
63-  و من خطبة له (علیه السلام)
> یحذر من فتنة الدنیا <
أَلَا إِنَّ الدُّنْیَا دَارٌ لَا یُسْلَمُ مِنْهَا إِلَّا فِیهَا وَ لَا یُنْجَی بِشَیْ‏ءٍ کَانَ لَهَا ابْتُلِیَ النَّاسُ بِهَا فِتْنَةً فَمَا أَخَذُوهُ مِنْهَا لَهَا أُخْرِجُوا مِنْهُ وَ حُوسِبُوا عَلَیْهِ وَ مَا أَخَذُوهُ مِنْهَا لِغَیْرِهَا قَدِمُوا عَلَیْهِ وَ أَقَامُوا فِیهِ فَإِنَّهَا عِنْدَ ذَوِی الْعُقُولِ کَفَیْ‏ءِ الظِّلِّ بَیْنَا تَرَاهُ سَابِغاً حَتَّی قَلَصَ و
خلاصه روز پانزدهم اگر روابطی دشوار و از هم پاشیده داری، از دلشکستگی رنج میبری یا به هر دلیلی از کسی دلخور و آزرده خاطری، با شکرگزاری میتوانی اینها را تغییر بدهی.وقتی ما با رابطه ای بغرنج در روابطمان مواجه هستیم، تقریبا در تمام موارد حتی یک ذره هم در برابر طرف مقابل قدردان نیستیم. در عوض درگیر نکوهش آن فرد بابت مشکلاتی هستیم که با او داشته ایم، و این یعنی ما نقشی در شکرگزاری نداریم. سرزنش هرگز رابطه ای را بهبود نمی بخشد و هرگز زندگی ات را بهتر
کشتیها که شب در پهنه اقیانوس از کنار هم می گذرندبا هم گفتگویی کوتاه دارند:نخست به یکدیگر علامت می دهندو سپس صدایی در تاریکی شنیده می شود.چنین است در اقیانوس زندگی که ما چون دو کشتی از کنار هم می گذریمو با هم گفتگو می کنیم:نخست یک نگاهو سپس یک صداو آنگاه تاریکی و سکوت.هنری وادزوُرث لانگ فلو"Signals in the Dark"Ships that pass in the night, and speak each other in passing,Only a signal shown and a distant voice in the darkness.So on the ocean of life we pass and speak one another, Only a look and a voice, then darkness again and a silence.Henry Wadsworth Longfellowب
همه می دانیم که کدام مسئول ارشد کشور ، انتخابات را زیر سئوال برده و آنرا انتصابی قلمداد کرده است! و همچنان می دانیم بسیاری از سیاستمدارن اهل نظر، در سخنرانی ها و موضعگیری هایشان ، گفته های شخص x  را محکوم و آنرا نکوهش کردند اما نامی از x ذکر نکردند!و هیچ اقدام عملی در خصوص این فرد انجام نمی گیرد!
علت عدم ذکر نام و مواخذه و پیگرد شخص x چیست؟!
موانع قانونی ؟!
مصونیت قضایی؟!
مصلحت اندیشی؟!
یا .............
به نظر می رسد مصلحت اندیشی و عدم برخورد با این فرد
همه می دانیم که کدام مسئول ارشد کشور ، انتخابات را زیر سئوال برده و آنرا انتصابی قلمداد کرده است! و همچنان می دانیم بسیاری از سیاستمدارن اهل نظر، در سخنرانی ها و موضعگیری هایشان ، گفته های شخص x  را محکوم و آنرا نکوهش کردند اما نامی از x ذکر نکردند!و هیچ اقدام عملی در خصوص این فرد انجام نمی گیرد!
علت عدم ذکر نام و مواخذه و پیگرد شخص x چیست؟!
موانع قانونی ؟!
مصونیت قضایی؟!
مصلحت اندیشی؟!
یا .............
به نظر می رسد مصلحت اندیشی و عدم برخورد با این فرد
 اخر هفته هایم را شلوغ میچینم. انقدر که طی هفته کز میکنم روی تخت و خستگی اش را در. 
از دو هفته پیش، برنامه اخر هفته ای که گذشت و اخر هفته پیش رو را چیده بودم. این وسط فقط هماهنگی با ادمها برایم سخت است. خاصه با ادمهایی متفاوت با خودم که علاقه ای ندارند از سه هفته قبل تر، برنامه دیدار جمعه ساعت چهار عصرشان را قطعی کنند _ که حق هم دارند. 
عجیب انکه به بهانه مهم بودن معدل این ترم، هیچ کلاس و فعالیت جانبی برای خودم دست و پا نکردم. حالا طوری پر قدرت روزه
 اخر هفته هایم را شلوغ میچینم. انقدر که طی هفته کز میکنم روی تخت و خستگی اش را در. 
از دو هفته پیش، برنامه اخر هفته ای که گذشت و اخر هفته پیش رو را چیده بودم. این وسط فقط هماهنگی با ادمها برایم سخت است. خاصه با ادمهایی متفاوت با خودم که علاقه ای ندارند از سه هفته قبل تر، برنامه دیدار جمعه ساعت چهار عصرشان را قطعی کنند _ که حق هم دارند. 
عجیب انکه به بهانه مهم بودن معدل این ترم، هیچ کلاس و فعالیت جانبی برای خودم دست و پا نکردم. حالا طوری پر قدرت روزه
دانلود فیلم Lost Girls 2020
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : درام, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Liz Garbus
ستارگان : Amy Ryan, Gabriel Byrne, Lola Kirke, Thomasin McKenzie
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Robert Kolker,Michael Werwie
مدت زمان : 1 ساعت و 35 دقیقه
بعد از ناپدید شدن دختر ماری گیلبرت، عدم توجه کافی پلیس به این پرونده باعث می شود که او خود وارد عمل شود. تحقیقات ماری او به به لانگ آیلند می رساند، مکانی که دخترش برای آخرین بار در آن جا دیده شده بود. او بعد از جست و جو متوجه م
کاش همانقدری کِ از درو دیوارِ این مملکت تمنای آزادی بیان داریم خودمان در پی اجرای محلی آن می بودیم!میگویی نمی توانی هر آنچه را می خواهی فریاد بزنی و در عین حال میکوبی در دهان آنی کِ غیر از حرف تو را فریاد می زند ؟من دولت نیستم، اما تو هر چه بخواهی بنوشیُ بپوشی من ن نگاهت میکنم ن رفتارت را در دلم نکوهش میکنم و ن بِ روی نا مبارکت می آورم، ادعای حاکمیت آزادی بیان در این مملکت را هم ندارم، نمیگویم هم مختاری هر کاری میخواهی بکنی، مختار نیستی؛ اما آن
"گتسبی به چراغ سبز ایمان داشت، به آینده لذتناکی که سال به سال از جلو ما عقب تر می رود. اگر این بار از چنگ ما گریخت چه باک، فردا تند تر خواهیم دوید و دستهایمان را درازتر خواهیم کرد و سرانجام یک بامداد خوش...
و بدینسان در قایق نشسته پارو برخلاف جریان بر آب می کوبیم،و بی امان به طرف گذشته رانده می شویم."
داستان کوتاهی درباره یک جنایتکار ثروتمند سی و چند ساله ست که خونه بزرگی تو لانگ آیلند داره و مهمونی های بزرگ برگزار می کنه. لیست آدمهای دعوت شده نشو
صدای موزیک را قطع کردند و راحله خانوم شروع کرد به صحبت. معمولا درباره‌ی جمع کردن دمبل‌ها تذکر می‌دادند. این بار موصوع بحث چه بود؟ نواربهداشتی داخل سطل توالت. آقایان از اینکه وقتی وارد توالت می‌شوند و با نواربهداشتی خونی مواجه می‌شوند خسته شده‌اند و اعتراض کرده‌اند که چرا بهداشت و حیا رعایت نمی‌شود!! حالا خود خانم‌ها هم پشتشان درآمده‌اند که «این چه وضعشه!» کدام وضع دقیقا؟! آیا اگر بدن کسی زخم شود و با دستمال پاک کند، کسی با دیدن دستمال
82-  و من کلام له (علیه السلام)
> فی ذم صفة الدنیا <
مَا أَصِفُ مِنْ دَارٍ أَوَّلُهَا عَنَاءٌ وَ آخِرُهَا فَنَاءٌ فِی حَلَالِهَا حِسَابٌ وَ فِی حَرَامِهَا عِقَابٌ مَنِ اسْتَغْنَی فِیهَا فُتِنَ وَ مَنِ افْتَقَرَ فِیهَا حَزِنَ وَ مَنْ سَاعَاهَا فَاتَتْهُ وَ مَنْ قَعَدَ عَنْهَا وَاتَتْهُ وَ مَنْ أَبْصَرَ بِهَا بَصَّرَتْهُ وَ مَنْ أَبْصَرَ إِلَیْهَا أَعْمَتْهُ.
#قال الشریف : أقول و إذا تأمل المتأمل قوله (علیه السلام) و من أبصر بها بصرته و
قفسه بندی بهینه سازان انبار

میتوان گفت یکی از مهمترین مسائلی که در بخش انبارداری شرکت ها، تولیدی ها و ادارات به چشم میخورد، استفاده بهینه از فضای موجود انبار میباشد. مفید ترین روش بهینه سازی فضای انبارداری استفاده از سیستم های قفسه بندی میباشد.
در این باره شرکت بهینه سازان انبار توانسته است با استفاده از به روز ترین تجهیزات همراه با کادر مجرب خود دست به ساخت انواع قفسه بندی های ثابت و متحرک، انواع پالت ها و همچنین جعبه های نگهدارنده کرده
حکمت 150
یکى از آن امیر (ع) تقاضا کرد تا پندى به او دهد ، حضرت چنین فرمود:
از آنان مباش که بى عمل، به آن جهان امید مى بندند و به آرزوى دراز در توبه درنگ مى کنند. در نکوهش دنیا گفتار پارسایان بر زبان مى آورند، اما در کار دنیا، کردار دوست داران آن به کار مى بندند. اگر دولت دنیا به چنگشان افتد گرسنه چشمى شان سیر نگردد و اگر از آن بى بهره مانند قناعت نکنند. به داده ها سپاس حق نگویند و از بقیت آن زیاده خواهند.
مردم را از کار ناپسند نهى کنند و خود از آن دست
حکمت 150
یکى از آن امیر (ع) تقاضا کرد تا پندى به او دهد ، حضرت چنین فرمود:
از آنان مباش که بى عمل، به آن جهان امید مى بندند و به آرزوى دراز در توبه درنگ مى کنند. در نکوهش دنیا گفتار پارسایان بر زبان مى آورند، اما در کار دنیا، کردار دوست داران آن به کار مى بندند. اگر دولت دنیا به چنگشان افتد گرسنه چشمى شان سیر نگردد و اگر از آن بى بهره مانند قناعت نکنند. به داده ها سپاس حق نگویند و از بقیت آن زیاده خواهند.
مردم را از کار ناپسند نهى کنند و خود از آن دست
این دو سه روز شاید خیلی بیشتر از متوسط این چند ماه کتاب و این چیزا خوندم....یادگرفتن مطالب جدیدی که حتی قرار گرفتن تو حال و هواش هم حال ادمو کلی خوب میکنهاخ که چقد سخته همه ی  اینا وقتی انقد از علی دورم....دلم ساعتها نشستن و حرف زدن میخواد کنارش .... همه ی این خوندنا و شنیدنا بدون این که باشه و با هم تحلیلش کنیم بی مزه است و حالا من اینجا دوهزار کیلومتر دور از اون نشستم تایپ میکنم و اون احتمالا رفته مامانشو جایی برسونه و حتی موقعیت حرف زدن هم نداریم
یار قشنگم... این مدت هر روز با هم حرف زده ایم... هر روز صدای قشنگت را از فاصله های دور شنیده ام.... عادت هم کرده ام به این روال هر روزه مان... و چون ما توی رابطه ی لانگ دیستنس بوده ایم این شرایط هم یک جورهایی به بخشی از آن تبدیل شده. و هر روز حرف زدن باهات خیالم را راحت کرده. یک روز به شوخی گفتم عادت کرده ام اومدی هم هر روز منتظر تماستم . گفتی نه عادت نکنی عادت خوبی نیست دیگه زنگ نمیزنم تا اخر دوره، عادت از سرت بیفته :-D و خندیده بودیم ...
حالا که امروز روز ر
نویسنده : اشکان ارشادی
ابتدا بررسی دوران باستان ، سپس عصر ترکان که تا همین قرن حاضر شمسی قدرت بلامنازع منطقه بودند و در حقیقت تمامی سلسله‌های مهم توسط ایشان تشکیل شد. 
همچنین سلسله‌های دیگری از اقوام بوده که بتفضیل و تفصیل سخن خواهیم گفت. 
برای آنکه تاریخ باستان ایران را بشناسیم ناگزیریم از بررسی دو نوع منبع : 
۱. شاهنامه و دیگر نوشته های ایرانیان و اعراب و گاها ترکان 
۲. بررسی و منبع قبول کردن ، نوشته‌های خارجیان 
هرکدام دارای نواقص و غرض
سرچشمه صدها و هزارها اعتراض که به مواد دینى و اصول معنویت از زبان‌هاى مختلف مى‌شنویم و ایرادها و انتقادهاى گوناگون که از آشنا و بیگانه به تعلیمات دینى و رسوم خداپرستى مى‌شود، انعکاس همان روح مادیت مى‌باشد! وگرنه براى هر متتبع منصف کاملًا روشن است که هر یک از این اشکالات تازگى نداشته و مخصوص این عصر (که آن را عصر علم مى‌نامیم) نبوده و با سابقه ممتد و طولانى، بارها و بارها مورد بحث و کنجکاوى قرار گرفته و معترضین با دریافت پاسخ خود راه خاموش
خلاصه داستان فیلم گرگ وال استریت
جردن بلفورت (لئوناردو دی کاپریو)، دلال سخت کوشی است که در اخر دهه ی ۸۰ وارد بازار سهام می شود، اما با ورود او مصادف با بزرگترین روز سقوط اقتصادی بعد از دهه ای بیست، یا همان روز دوشنبه سیاه می شود.
بلفورت، پس از این اتفاق متاسفانه شغل خود را برای مدتی از دست می دهد، اما با تلاش بیشتر می تواند خود را به عنوان تامین کننده ای در بازار سهام کم ارزش تر وارد نمایید.
جردن بلفورت ، که هر روز شاهد دزدی های بسیاری در بازار
نام فیلم: گتسبی بزرگ – The Great Gatsbyژانر: درام ، عاشقانهکارگردان: Baz Luhrmannستارگان: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Joel Edgertonمحصول کشور: استرالیاسال انتشار: 2013امتیاز: 7.3 از 10مدت زمان: 143 دقیقهزبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 1.11 گیگابایت + 2.23 گیگابایتاطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: نیک کاراوی که در جزیره لانگ زندگی می‌کند، مجذوب گذشته مرموز و سبک زندگی اسراف کارانهٔ همسایه خود جی گتسبی می‌شود. او به سمت گتسبی کشیده می‌شود تا شاهدی
من اگه تو اینستاگرام هستم برا اینه که یکی از علایقم عکس گرفتنه و خب دوست دارم به اشتراک بذارمشون. اینو قبول دارم که خیلی وقته مسیر اینستا از یه شبکه‌ی صرفا مخصوص اشتراک‌گذاری عکس فاصله گرفته. نه فقط از سمت کاربرا، بلکه اینو از ویژگی‌های جدیدی که خود اینستا اضافه می‌کنه هم می‌شه فهمید.
من تلاشم اینه که تا جای ممکن از جوهایی که ایجاد میشه تاثیر نگیرم و همون علاقه‌مو دنبال کنم فقط. وقتمو تو پیجای زرد تلف نمی‌کنم، هر اتفاقی میفته نمیرم نظر ب
ژانر : اجتماعی , خانوادگی , غم‌انگیز
مدت زمان : ۹۶ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۷۵۸ مگابایت محصول : کانادا ستارگان : Brendan Fehr, Brendan Fletcher, Jake Manley, Spencer Macpherson کارگردان : Richard Bell لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
برادری ، فیلمی اجتماعی و غم‌انگیز محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی ریچارد بل می‌باشد. داستان این فیلم در میانه‌ی دهه‌ی بیستم روایت می‌شود ، درباره‌ی گروهی از پسران نوجوان می‌باشد ک
کاخ تابستانی پکن

کاخ تابستانی واقع در شمال غربی پکن، بهترین باغ امپراطوری حفظ شده در جهان است.

این کاخ در فاصله اندکی (۱۵ کیلومتر) از مرکز پکن در چین قرار دارد اما وقتی به آن می‌رسید گویی در جهان دیگری به سر می‌برید!کاخ تابستانی پکن در سال ۱۷۵۰ ساخته شد و سبک معماری به کار رفته در آن، زیبایی در عین سادگی را به نمایش می‌گذارد. مساحت این کاخ هفتاد هزار متر مربع بوده و سه هزار خانه را در خود جای داده است. در سال ۱۸۶۰ و ۱۹۰۰ این مجموعه توسط دش
گفت خب، تو چی می‌گی؟ اگه می‌تونستی، انتخاب می‌کردی همین‌ زندگی رو ادامه بدی؛ یا این پرده از زندگیت تموم شه و پرده ی بعدیت جای دیگه‌ای باشه، یا اصلا آدمِ دیگه ای باشه؟
گفتم خیلی روزا بوده که دلم می‌خواست کس دیگه ای باشم، جای دیگه ای باشم. می‌گفتم کاش جای اون آدم بودم. کاش اون‌جا بودم، این‌جا نبودم.الآنم نمی‌دونم پنج سال دیگه می‌خوام کی باشم، کجا باشم. نمی‌دونم اگه اون روز همین سوال رو ازم بپرسی چه جوابی می‌دم. نمی‌دونم اون روز هنوزم ته
کاخ تابستانی پکن

کاخ تابستانی واقع در شمال غربی پکن، بهترین باغ امپراطوری حفظ شده در جهان است.
این کاخ در فاصله اندکی (۱۵ کیلومتر) از مرکز پکن در چین قرار دارد اما وقتی به آن می‌رسید گویی در جهان دیگری به سر می‌برید!کاخ تابستانی پکن در سال ۱۷۵۰ ساخته شد و سبک معماری به کار رفته در آن، زیبایی در عین سادگی را به نمایش می‌گذارد. مساحت این کاخ هفتاد هزار متر مربع بوده و سه هزار خانه را در خود جای داده است. در سال ۱۸۶۰ و ۱۹۰۰ این مجموعه توسط دشمنا
گفت خب، تو چی می‌گی؟ اگه می‌تونستی، انتخاب می‌کردی همین‌ زندگی رو ادامه بدی؛ یا این پرده از زندگیت تموم شه و پرده ی بعدیت جای دیگه‌ای باشه، یا اصلا آدمِ دیگه ای باشه؟
گفتم خیلی روزا بوده که دلم می‌خواست کس دیگه ای باشم، جای دیگه ای باشم. می‌گفتم کاش جای اون آدم بودم. کاش اون‌جا بودم، این‌جا نبودم.الآنم نمی‌دونم پنج سال دیگه می‌خوام کی باشم، کجا باشم. نمی‌دونم اگه اون روز همین سوال رو ازم بپرسی چه جوابی می‌دم. نمی‌دونم اون روز هنوزم ته

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

جالب بود:)
پ.ن 1 : چن وقتیه دلم هوای اون نوشته بلندام رو کرده شدید :)
پ.ن 2 :  یه ایده جالب ولی سخت به نظرم رسیده برای نوشتن بلند با عنوان "لانگ شات ، مدیوم شات ، کلوز آپ" ولی هرچ
امپراتور گُی وانگ (234م - 286م)؛جناب گُی پس از هم پیمان شدن با وزیران و درباریان و یک کودتا «امپراطور سابان وانگ» را خلع مقام کرد و به جای او بر تخت امپراتوری نشست.
گی وانگ جزء درباریانی بود که اعقاب آن ها را باید میان قبایل جین و فرزندان «بیریو» یافت. بعضی از منابع، امپراتور گُی را مؤسس واقعی «امپراتوری باکجه» می دانند، زیرا او بود که سلطنت را از دستان نوادگان «دانگمیونگ»، فرمانروای "گوگوریو" خارج نمود و باکجه را به حکومتی مستقل تبدیل کرد.
گُی و
اوقات فراغت زمانی برای فرهنگ سازی

یکی از مهم ترین جهات اهمیت آن این است که بهترین زمان ها برای القای فکر
و اندیشه و فرهنگ مورد قبول خود به افراد و جامعه، اوقات فراغت آنان است. با مدیریت
اوقات فراغت افراد می توان باورها، ارزش ها، رفتارها و امیال و خواسته های شان را به
سمت و سوی مورد نظر سوق داد. بیشترین سرمایه گذاری های فرهنگی در بسیاری از کشورهای
پیشرفته در روزگار حاضر بر روی ساخت فیلم و سریال و کارتون و انیمیشن و اسباب بازی
و سرگرمی های مختل
جمع بندی اولیه رفتار با عموم مردم
در حقوق انسانی همه برابرند و باید با مهربانی و عطوفت و تواضع با همه مردم مومن و منافق و کافر برخورد کرد مثل امور خدماتی، بهداشتی، درمانی، برقراری عدالت اجتماعی دفاع از مظلوم و ... رضایت اکثریت در این مرحله ملاک اعتبار حاکمیت است (ن53،27،46،18)
در مناصب حکومتی بین مردم مومن و کافر باید تفاوت گذاشت و با کفار با حالت کج دار و مریز برخورد کرد(ن19)
در گرفتن مالیات و عوارض و دولتی از مردم باید با نهایت همکاری، عزت نفس، خو
بار اول و دوم که فیلمو تماشا می‌کنی، انقدر داستان گیراست، انقدر قدرت داره و سرشاره از انسانیت که نقطه ضعف‌ها رو نمی‌بینی یا اگه دیدی به داستان خوب و جلوه‌های میدانی‌اش می‌بخشی. اما بار سوم و چهارم که دیگه دست قصه برات رو شده ضعف‌ها خودنمایی می‌کنن. به‌ویژه در یک سوم انتهایی فیلم، گاهی تدوین بده، گاهی فیلمبردای ضعیفه، و چندتا صحنه‌‌ که یک‌بارشون خوبه، اما با تکرارِ بیهوده‌‌ لوث شده.
فیلمی در نکوهش جنگه که بر پایهٔ خشونتی قابل توجه س
۱-حداقل سه بار در هفته تمرین کنید. بسیاری از افراد تصور می کنند برای ساختن ماهیچه باید هر روز تمرین کنند، اما این طور نیست. عضلات زمانی بزرگتر می شوند که هنگام تمرین استراحتهای کوتاه داشته باشند و زمانی قویتر می شوند که طی روزهای استراحت دوباره بازسازی شوند. بنابراین گروه یکسانی از عضلات را در دو روز متوالی تمرین ندهید.
به صورت گردشی گروهی از عضلات را تمرین دهید، یعنی روزهایی که نمی توانید روی عضلات پا تمرین کنید، روی بازو، پشت، قفسه سینه و
ارگ جدید بم-عکاس کتایون پایوَر

گفته می شود که دوربین ها لحظات را در زمان «متوقف» می کنند. اما این اصطلاح تنها در صورتی درست است که شما از سرعت شاتری استفاده کنید که به اندازه کافی سریع باشد تا هرگونه حرکتی را در صحنه متوقف یا فریز کند. گاهی به تصویر کشیدن حرکت ها با انتخاب سرعت شاتر آهسته و عکاسی با نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – long exposure)، به جای منجمد و فریز کردن آن ها، به ثبت عکس های زیبا تر و پویا تری منجر خواهد شد. .با یک دوربین، که به شما ام
1. 
یه دختر تین ایجر امریکایی تو اینستاگرام بود از مدل میکاپ هایی که میکرد خوشم میومد.. یه مدت کوتاهی فالوش کرده بودم.. خیلی mess بود.. پدرش معلوم نبود کجاست، مامانش هم نمیخواستش، و پیش مادر بزرگش زندگی میکرد، ماریجوانا میکشید و شاید چیزهای دیگه که نمیدونم من اسمشونو... یه روز لایو گذاشته بود و میگفت مادربزرگم هم از خونه بیرونم کرده و الان هوم لِس ام و در ماشین می زی ام، و همزمان هم داشت ماریجوانا میکشید، براش کامنت گذاشتم واقعا بیوتیفولی تو، با
حقیقتش

یه چیزی رو خوب متوجه شدم

اونم اینه که

توی کانادا،
دوستای من
همکارام
هم خونه ایام

تقریبا همه شون توی کانادا به دنیا اومدن و بزرگ شدن

برای من نکته عجیب اینه که

مثلا اینها به یه مشکلی برمیخورن

هیچوقت تلاش نمیکنن حلش کنن

هم خونه ایا و دوستای من فوق قبول نشدن

اصلا تلاش نکردن که برن حلش کنن، برن رزومه رو قوی تر کنن، برن یه جای دور دور مثل کملوپس درس بخونن، جایی که هیچ کس دوست نداره بره حتی من

یا برن مثلا یه دوره ای اسیستنت بشن.
امپراتور گُی وانگ (234م - 286م)؛

جناب گُی پس از هم پیمان شدن با وزیران و درباریان و یک کودتا «امپراطور سابان وانگ» را خلع مقام کرد و به جای او بر تخت امپراتوری نشست.
گی وانگ جزء درباریانی بود که اعقاب آن ها را باید میان قبایل جین و فرزندان «بیریو» یافت. بعضی از منابع، امپراتور گُی را مؤسس واقعی «امپراتوری باکجه» می دانند، زیرا او بود که سلطنت را از دستان نوادگان «دانگمیونگ»، فرمانروای "گوگوریو" خارج نمود و باکجه را به حکومتی مستقل تبدیل کرد.
گُی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یار آخر